kasper indir

Küçük boyutlara sahip bir bilgisayar virüsü, yıllar süren emeğin boşa gitmesine yol açabilecek veri kayıplarına neden olabilir, bu yüzden bilgisayarınızın güvenilir bir anti-virüs korumasına sahip olması kaçınılmazdır. Bu korumayı dünya çapında birçok bilgisayar dergisi ve bağımsız araştırma birimleri tarafından gerçeklestirilen karşılastırmalı testlerde her zaman ön plana çıkan Kaspersky Antivirus sağlayabilir.

Virüslerin yol açtigi zararlara, zaman ve isgücü kayıplarina ugramamak için alaninda en üstün teknolojiye sahip olan Kaspersky Antivirus`ü tercih ederek sadece isinize konsantre olabilirsiniz. Kisisel kullanim için en uygun antivirüs yazilimi olan KAV Personal ve KAV Personal Pro yazilimlari MSDOS, Windows 95/98/ME/NT Workstation, 2000 Professional ve XP Home/Professional ve artık Windows Vista isletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

Normal bir kullanim için KAV Personal yeterli olmaktadir. KAV Personal Pro paketinde, KAV Personal özelliklerine ek olarak harddiskinizde sizin belirleyeceginiz dosyalarin veya klasörlerin izinsiz degistirilmesini engelleyen KAV Inspector dosya degisim denetleyicisi ve MS Office uygulamalarini ve makrolarini virüslere karsi çok detayli olarak koruyan KAV Office Guard modülü bulunmaktadir.

Tüm Kaspersky Lab ürünlerinde oldugu gibi güncellemeler internet üzerinden hergün otomatik olarak gerçeklestirilmektedir.KAV Personal/Personal Pro, MS Outlook içine yerleserek virüslü mesajlarin kullanici tarafindan görüntülenmeden temizlenmesini saglamaktadir. E-mail programi olarak Outlook Express ( versiyon 5.0 ve üstü ) kullananlar için bu program tarafindan kullanilan veritabani dosyalari KAV Scanner modülü ile taranip virüslerden temizlenebilir. Diger antivirüs yazilimlarinda bu özellik bulunmamaktadir.

Yeni Özellikleri
Siz işinizle uğraşırken o sizin yerinize email ve internet sayfalarınızdaki zararlı dosyaları ve virüsleri kontrol eder.
Her daim aktif olan savunması ile yeni zararlı programlara karşı da güçlü bir savunma sağlar.
En uygun şekilde antivirüs taraması yapar.

Her daim güncellemeleri ile bilgisayarınızı yeni virüslere karşı tetikte tutar.
Kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Kilit Özellikleri

Trojanlara kurtlara ve virüslerden korur.
Spyware adware ve bilumum zararlı programlara karşı koruma sağlar.
Tehlikeli makroları Microsoft Office’ten korur.

Scanning and disinfection of archived files
Windows Vista ve 64-bit’lik işletim sistemlerini de destekler.

Advertisements